top of page

האם לעשות חיסון נגד הקורונה?

עודכן: 15 בינו׳ 2022

  • שאלות הקורונה של כל אחד.

  • חיסוניות לקורונה ומעיים.

  • חיסוניות לקורונה ודלקות מתמשכות.

  • חיסוניות לקורונה ומערכת לימפה.

  • האם לעשות חיסון לקורונה? תשובות לכל השאלות.

שאלות הקורונה של כל אחד.

האם אפשר לעשות משהו למעט חיסונים בשביל לא לחלות בקורונה? ראשית, תמיד אפשר. למשל, אפשר לשבת בבית בלי לצאת, לפחד לפתוח דלת ולנשום בחוץ. גם אפשר. זאת גם דרך. האם זאת הדרך היחידה? האם היא יעילה? האם היא כל כך בטוחה? אנחנו שומעים שלפעמים חולים בקורונה גם אחרי ארבעה חיסונים. אנחנו מתעדכנים כל פעם על התחלואה. האם כל מה שקשור לבריאות שלנו תלוי באחרים האם זה חיסון או קירבה אנושית? יש אנשים לא מחוסנים שהיו במגע עם חולים ולא חלו ולפעמים גם לא נדבקו. איך זה קורה?


חיסוניות לקורונה ומעיים.

במלחמה הנוכחית בקורונה הרבה מזכירים את המערכת החיסונית. אני לא שמעתי אף פעם אחת (אולי אני כזה) שמישהו הזכיר שחלק גדול ממנה נמצא ברירית המעיים. הרי פעם זיהום עיקרי בני אדם קיבלו עם אוכל ושתיה. גם בקטריות נכונות תורמות להשתלט על כל זיהום שבמעיים הכולל נגיפים. מדי פעם אני קורא כתבות של רופאים מערביים שאף נגיף לא יכול להתגבר על מערכת חיסונית אנושית בלי לדכות את חלקה שבמעיים. אלו השבועיים בין זיהום לתסמינים. סביר להניח שפה נמצאת אחת הסיבות למה שאדם שנדבק לא חלה בקורונה.


דלקות מתמשכות והקורונה


ברור לכל אחד שדלקות מתמשכות / כרוניות בפרט מערכתיות מחלישות את המערכת החיסונית. הביטוי הגלוי של הדלקות האלו הוא במחלות כרוניות. מפה חולים כרוניים פגועים יותר מאחרים. איתם זה ברור. סביר להניח שהבעיה הגדולה נמצאת אצל אנשים עם מצב מעיים פגום ו / או דלקות כרוניות בלי אבחנה רפואית. האם הם ילדים או זקנים. אנשים כאלו נחשבים כבריאים. רק שיש להם בפנים מין פצצה מתקתקת הפורצת ברגע הקשה לגוף ובמקום שבדרך כלל לא קושרים אותו לקורונה.


חיסוניות לקורונה ומערכת לימפה.

חיסוניות של בני אדם במידה רבה תלויה גם במערכת לימפה. זאת המערכת שאחראית להעברת תאי מערכת חיסונית בפעילותה מואצת ומוגברת וגם על איסוף וסילוק זיהומים בין התאים הכולל למשל וירוסים. תפקוד של מערכת לימפה קשור ישירות לחיסוניות של בן אדם. ההפך גם נכון. מערכת לימפה נקיה ומתפקדת כראוי עושה בן אדם כמעט בלתי פגיע לזיהומים. לא ידועות לי בדיקות רפואיות לתפקוד מערכת לימפה במסגרת קופות חולים. אני לא מתכוון למדידת כמות תאים לבנים כאלו או אחרים אלא בדיקת תפקוד המערכת או הערכת מצבה. מכאן, למרות השפעה ישירה של מערכת לימפה על רמת החיסוניות הכולל זיהום בקורונה הנושא הזה מצד מערכת הבריאות נשאר ללא מענה.
חיסוניות לקורונה והחיסון

צריך להפנים ולהבין שאנשים עם דיסבקטריוזיס, מעי חדיר, דלקות כרוניות ומערכת לימפה במצב לקוי לא מסוגלים לעמוד לבד מול נגיף מסוכן. במציאות של היום קשה למצוא בן אדם לפחות בלי פגם אחד מהמוזכרים. בדרך כלל הם כולם הולכים ביחד. מערכת הבריאות הקיימת לא יודעת לזהות מראש ובפרט לנהל בריאות לאנשים עם ליקויים כאלו. גרוע מזה, לפעמים הם נחשבים כבריאים ובלי מחלות נלוות. מפה לרוב אוכלוסייה חיסון נגד הקורונה מציל את החיים או לפחות מושיע מייסורים. האם זה ילד ו / או זקן. לא נראה שהמערכת הרפואית הקיימת יודעת ומשקיעה בשביל לפחות להעריך סבירות לתגובה לזיהום בקורונה אצל בן אדם מסוים. הכל בסטטיסטיקות, הכל בגדול, הכל בהכללה. זאת גם שיטה. אבל את התוצאות שלה נדע רק אחרי שנים רבות.


האם לעשות חיסון לקורונה? תשובות לכל השאלות.

תכלס, מה אפשר לעשות? האם להתחסן או לא להתחסן נגד הקורונה? למי להקשיב? ראשית, אף חיסון הוא לא תחליף לבריאות טובה ואמינה. היום ציוד אבחון ממוחשב ברפואה אלטרנטיבית מאפשר לזהות את כל הבעיות המוזכרות במשך דקות ספורות. אני משתמש בו. בנוסף טכניקות ריפוי וניקוי הכולל של מערכת לימפה משפרות משמעותית חיסוניות של בן אדם גם נגד הקורונה בלי גריית מערכת חיסונית. אני מדגיש את הנקודה. דרבון של מערכת חיסונית בעזרת אמצעים כלשהם כמו למשל צמחים, פטריות או חיסונים הוא מסוכן. בגרייה מאולצת הגוף משקיע משאבים מוגבלים שלו לפי סוג של פקודה בלי להתחשב בצרכים אחרים. זה עלול להסתיים בתוצאה בלתי סבירה אחרי תקופה ממושכת מסיבה לא ברורה ובמקום בלתי צפוי. גרייה חוזרת כמובן מחמירה את הסיכונים.

מפה צריך להיבדק, להגדיר בעיות אם יש כאלו, לגבש המלצות לטיפולם, להתחזק ולנקוט באמצעי מניעה. זה תקף גם לקורונה ועוזר גם נגד הקורונה. זה גם מתייחס לרפואה של היום ושל פעם ולעבודה משותפת שלהן. אין שום דבר חדש מתחת לשמיים, אין פתרונות קסם, אין תרופות ותוספי מזון העושים פלאים. זה לא קיים. על סמך מצב הבריאות כאשר הבריאות נבדקה בנקודות תורפה המתייחסות לקורונה בן אדם מסוים יכול וצריך לקבל החלטה שקולה ומבוססת שלו בנוגע לחיסון. עד אז רצוי לא לסמוך על דעה כזאת או אחרת ולא להקל ראש בתוצאות. עד אז רצוי להתחסן. אבל אני חוזר ששום חיסון הוא לא תחליף לבריאות. הטיפול שאני מציע סוגר את כל הנושאים הקשורים לעניין ומאפשר לכל אחד לקבל את ההחלטה שלו.

7 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page