top of page

ריפוי בעזרת רפואת תדרים

עודכן: 6 בנוב׳ 2022

רפואת תדרים נמצאת בכל מקום

ריפוי בעזרת רפואת תדרים

היום רוב אנשים שרוצים טיפול מחפשים רפואת תדרים. עם זאת בדרך כלל כמעט כולם לא מכירים מאיפה הגיעה רפואת תדרים, מה הם היסודות שלה, יתרונות ומגבלות. פה אני רוצה על קצה המזלג לדבר על זה. הרי תדרים מקיפים אותנו בכל מקום ובכל עת. יותר מזה. במרחב תלת ממד שנו תדרים הם דרך יחידה להעברת מידע. הרי אור, ריח, צורה, קול, גלים למיני וכך הלה כל אלו הם ביטוי של תדרים מסוימים. מפה ע"י שימוש באור, ריח, צורה, קול וכך הלה ניתן להשפיע במכוון או/ו לרפא. תפילות, שירת מנטרות או יצירות מנגינה הן טכניקות ריפוי ע"י תדרי קול. בריפוי בעזרת אוכל, שתיה וצמחים מנצלים תדרים המתארים טעם. טכניקות של דיקור או למשל אסטרולוגיה וגימטריה הן טכניקות המבוססות על תדרי הסביבה. ניתן להסביר השפעת תרופות ממבט התדרים. גם כאשר בתכשיר אין חומר להשפעה כמו בהומאופתיה. שם נשמרים ומשפיעים תדרים שנשארו מחומר לריפוי. תדרים הם תמיד מלווים ופועלים בכל שיטת ההשפעה או/ו הריפוי. מפה אפשר לשייך כמעט כל שיטת ריפוי לתדרים. בעדן של היום עקב פיתוח ושימוש נרחב במכשירי תדרים המציאו מושג חדש והוא רפואת תדרים. מוצר השייך לרפואת תדרים נתמך ע"י מערכות פרסום כבדות של יצרני הציוד ומשווקים.


סיבות ההצלחה של רפואת תדרים

סיבות הצלחת רפואת תדרים

אז למה רפואת תדרים של היום שהיא בעצם מהווה שימוש במכשירי תדרים התפרסמה והתרחבה כל כך? בעיניי לזה יש 3 סיבות והן:

א) נגישות. היום בשוק ישראלי נמכרים מכשירי תדרים החל מכמה מאוד שקלים עד עשרות אלפים רבים. היכולות בהתאם. כעיקרון כל אחד שמתעניין ברפואת תדרים מסוגל לרכוש מכשיר המתאים לכיסו.

ב) פשטות. מכשירים ביתיים של רפואת תדרים לא דורשים הכשרה מקצועית. הם בטיחותיים ופשוטים בהפעלה. הסבר קצר או הוראות הפעלה של יצרן מאפשרות שימוש ע"י כל מבוגר.

ג) יעילות. השפעה ישירה על הגוף בעזרת גלים כאלו או אחרים בדרך כלל נותנת תוצאה מורגשת. יוצא מין הוקוס פוקוס. מצמידים משהו לגוף, מפעילים, משפיעים ומשפרים. האמת שהפשטות ותחושת השיפור בשלבים ראשוניים הם מושכים.


יכולות אמתיות של רפואת תדרים

יכולות אמתיות של רפואת תדרים

אם כך הדברים אז מה יכול להיות רע ולמה לא להשתמש במכשירי רפואת תדרים במקום כל היכולות האחרות? ראשית, כל רפואה האם היא עתיקה (הודית, סינית, טיבטית) או מודרנית מכילה מגוון רחב מאוד של יכולות ואמצעים לאבחון וריפוי של כל הבעיות הקיימות. יש להן יסודות תאורטיים כוללים. מפה הן רפואות. ברפואות, כמו שכתבתי קודם, רוב שיטות הריפוי, למעט למשל כירורגיה, מנצלות שימוש בתדרים בצורה כזאת או אחרת. שימוש במושג רפואת תדרים מרמז על השפעה ע"י סוג מכשירים מסוימים. אין פה רפואה.

היום מוכר לכולם שהחל מחלקיק עד לכוכב לכת כולם מתאפיינים בספקטרום תדרים מסוים. זה כמובן מתייחס לכל אברון, תא, איבר, מערכת וגוף כולו. גם כל שינוי או תהליך שבגוף מאופיין בתדרים שלו. זה גם שייך לנגיפים, חיידקים, טפילים ואחרים שנמצאים בגוף. מפה לפי ספקטרום תדרים ניתן לזהות ולהשפיע על כל תא, תהליך, מזהם או דבר אחר. היכולות כאן באמת לא מוגבלות. עם זאת גם אפשרויות לא מוגבלות. אנשים בלי הסבה מקצועית ובלי ידע מקצועי לא מסוגלים לרפא מחלות ועוד בעזרת מכשירים פשטנים. במקרים פשוטים ניתן להשיג תוצאה מוגבלת לזמן מוגבל. זה לא רפואת תדרים. אלא רק תמיכה בעזרת תדרים.


קשר בין רפואת תדרים לסביבה

אנטרופיה ורפואת תדרים

דבר נוסף שמגיע מרפאת תדרים של מזרח הרחוק. כל תא חי האם הוא אנושי או לא מנצל תדרים של הסביבה. התדרים האלו מנהלים חיי כל תא ותהליכים שבתא. תדרים של הסביבה הם אלו שמסנכרנים את התאים, איברים ומערכות, כולם בינם לבין עצמם. רמת הסנכרון קובעת יכולות התפקוד והישרדות החל מכל תא עד לגוף כולו. מזהמים ושאריות חיים מכניסים רעשים ומשבשים את הסנכרון. רמה מסוימת של אי סנכרון (אנטרופיה) קיימת תמיד. ברמת גבוהה של אי סנכרון תאים/תהליכים הגוף כבר לא יכול לתפקד כיחידה אחידה. הוא מפסיק להתקיים. יש לזה שם והוא מוות. צריך להפנים את הנקודה הזאת. מפה ניתן להשיג שתי מסכנות חשובות:

א) כל השפעה בריאותית צריכה להיות מסונכרנת עם הסביבה, מדויקת ומדודה.

ב) השפעת תדרים יכולה לרפא אך גם להזיק. רפואת תדרים היא אומנות שצמחה לאורך אלפי שנה ברפואות עתיקות ולא מופיע ברפואה מערבית של היום. מושג רפואת תדרים המנוצל היום לא שייך למציאות.


השפעות המכשירים של רפואת תדרים

מכשירי רפואת תדרים

עם זאת אנחנו מכירים מכשירים הנמצאים מתחת לכותרת של רפואת תדרים שעוזרים. צריך לחלק השפעתם לשני נושאים.

א) שימוש נגד מזהמים. כל המזהמים חיים בתחום תדרים שלהם. אלו יצורים קטנים וחלשים המשפיעים על בריאותו בן אדם עקב כמותם. השפעה יחסית חלשה בעזרת תדרים מנוגדים מחסלת אותם. אני חושב שניתן ורצוי להשתמש במכשירים המשתייכים לרפואת תדרים לצורך הורדת השפעת מזהמים. גם וכאשר מדובר בקורונה. עם זאת צריך לזכור שמכשירי תדרים יכולים לנטרל השפעת מזהמים אך כמעט ולא משפיעים על סביבה למשל בתוך מעיים. מפה המזהמים בסבירות גבוהה יצמחו שם מחדש. זה רק עניין של זמן.

ב) שימוש במכשירי תדרים ביתיים לצורך ריפוי. פה אני מדגיש מילת ביתיים כיוון שלמכשירים רפואיים יש יכולות אחרות. המכשירים כופים תדרים על תאים ומסנכרנים פעילותם. כך משתפר תפקוד של איברים ומערכות. עם זאת צריך להבין שבמקרה של מחסור ברכיב כלשהו לתאים/גוף אין אפשרות לבנות או/ו לשקם מבנה, להריץ ריאקציות מסוימות. את החומר צריך לתת. אף רפואת תדרים לא תעזור. כך למשל אם חסר אבץ כ - 600 ריאקציות בגוף יישארו תקועות.


איך לא להזיק עם מכשירים של רפואת תדרים

נזק אפשרי עקב שימוש ברפואת תדרים

למכשירים ביתיים המופיעים ברפואת תדרים יש הספק נמוך והם נחשבים כלא מזיקים. עם זאת שימוש לא נכון לעורך שעות וימים בכל מקרה משפיע על סנכרון עם הסביבה. אני כבר כתבתי שניתן להזיק ע"י שימוש במה שנקרא רפואת תדרים. אין לדעת כמה אפשר להשתמש. אני מוצא שפונקציה יחידה שלא יכולה להזיק היא פונקציה של FREE. צריך לרכוש מכשירים שיש להם את האפשרות ולהשתמש בה מרבי. צריך לא רק להיצמד להוראות היצרן של מכשיר תדרים מסוים. רצוי מאוד לעקוב אחרי ההשפעה בעזרת מכשירי אבחון שנמצאים בשימוש ברפואה אלטרנטיבית או לנקוט בטכניקות אבחון עתיקות. הוראות יצרן נועדו לכולם. אין בטוח שהשפעה על בן אדם מסוים תהיה כמו על כולם.

רצוי גם להפנים שסיבות למחלות נמצאות בתזונה, הרגלים התנהגותיים ואורך חיים לקויים. מכשירי תדרים לא מגיעים לשם. זה נמצא בידיים של בן אדם עצמו. רפואת תדרים אמתית רק תומכת ומאיצה תהליך ההבראה. טכניקות שימוש במכשירים הן מהירות אך עם מגבלות משלהן. בלי שינויים תזונתיים והתנהגותיים בעיות בריאות יחזרו.

אלו עיקרי הדברים שרצוי להכיר לפני שימוש במה שמופיע היום מתחת לשם רפואת תדרים.


גישות עיקריות שלי לנושאים כללים ניתן להכיר בדף הראשי.

27 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page